15 Tipov najlepších dámskych strieborných náramkov​

Top 3 náramky pre rok 2019

Šperky sú základom ženskej elegancie a zmyselnosti. Každá správna žena má vo svojej zbierke aspoň jeden, ktorý pre ňu niečo znamená. Vybrala som pre vás 15 dámskych strieborných náramkov, ktoré vám pomôžu vyjadriť samú seba, očariť vaše okolie, alebo len načerpajte inšpiráciu k vášmu outfitu.

Ukážem vám  ako si vybrať ten správny náramok. Na záver vám pre inšpiráciu ukážem strieborné náramky Pandora, ktoré vynikajú ženskými tvarmi. A tiež jednoduché, ale nádherné strieborné náramky so srdiečkom a kamienkami.

Oživte svoj outfit s top náramkami pre rok 2019

Sú pre vás príliš drahé? Pozrite tiež našu ponuku kde nájdete sety dámskych náramkov od 6 €

Páčia sa vám? Tu je celá kategória dámskych setov.

Ako si vybrať ten najlepší strieborný náramok !

  • Dĺžka náramku

Ak plánujete nosiť náramok každý deň, dĺžka musí byť adekvátna k vášmu zápästiu. Nie je nič horšie, ak vám náramok skĺza dole a otravuje vás to. Náramok vám musí príjemne obopínať zápästie, no zároveň nesmie byť príliš tesný. Pred kúpou si vždy skontrolujte veľkosť náramku.

  • Rada: Ak ste žena so širokým zápästím a chcete ho vizuálne zúžiť noste náramky „bangle“

A vyhnite sa masívnym druhom.

  • Vyberajte podľa typu a dĺžky rúk

Ak máte príliš dlhé ruky odporúčame nosiť sety náramkov, pričom sa bude ruka javiť kratšie a pôsobiť súmernejšie vzhľadom ku zvyšku tela. Ak je to váš prípad a máte príliš dlhé ruky, pozrite našu kolekciu setov, ktoré vám pomôžu.

Máte krátke ruky? Odporúčame nosiť 1 velmi jemný, tenký a decentný náramok.

Rada: Ak máte bacuľaté ruky pristane vám voľnejší štýl náramkov.

  • Vyberte náramok podľa príležitosti

1. Každodenné nosenie

Záleží v akom prostredí sa pohybujete, vyberajte však podľa vášho outfitu. K formálnemu biznis outfitu sa hodí jemná obrúčka alebo tenšia retiazka. Ak máte voľnejší deň môžete zvoliť hrubšie a živšie náramky, poprípade sety.

2. Víkendová zábava

Ak sa chystáte s kamarátkou na nákupy buďte bez obáv a navlečte si viacero náramkov    na ruku. Dbajte len na farby aby z vás vyžarovala pozitívna energia. Ak plánujete stretnutie  s rodinou zoberte si náramok s príveskom, často sa naviažu spomienky na takýto typ náramku.

3. Rande alebo nočný život

Tieto jedinečné udalosti sú presne to kedy musíte zaujať a okúzliť. Zapojte fantáziu, vyhrajte sa a vyjadrite seba samú. Buďte sama sebou.

4. Špeciálne príležitosti

Máte luxusné šaty, chystáte sa na ples, stužkovú alebo podobne výnimočnú chvíľu? Odporúčam pôvabný elegantný náramok, alebo vlákno perál obtočené okolo ruky niekoľkokrát.

Inšpirácia: Strieborné náramky Pandora

Značka Pandora ponúka široké spektrum dámskych náramkov. Ceny sa pohybujú od 30 € a vyššie, ale vďaka svojím nádherným ženským tvarom ich môžete nosiť na akúkoľvek príležitosť.

Top 3 Náramky vzhľadom na cenu

Top 3 Najpredávanejšie na Alza.sk

Top 3 Náramky Pandora podľa nášho výberu

Páčia sa vám náramky Pandora? Tak navštívte celú kategóriu a vyberte ten pravý.

Inšpirácia: Strieborné náramky so srdiečkom

Náramky so srdiečkom sú vhodné na každodenné nosenie. Majú svoje čaro sú jednoduché a elegantné. Cenovo ich nájdete od 7 € a vyššie. Ja som pre vás vybrala pár zaujímavých.

Top 3 Najlepšie strieborné náramky so srdiečkom

Páčia sa aj vám? Tak smelo nakupujte.

Inšpirácia: Krásne strieborné náramky s kamienkami !

Ak ste si stále nevybrali mám pre vás strieborné náramky s kamienkami. Vybrala som pre vás top 3, ktoré som našla v overených e-shopoch.

Top 3 Strieborné náramky s kamienkami podľa môjho výberu

Ak ste si stále nevybrali, nezúfajte a navštívte našu kategóriu dámskych náramkov, kde nájdete sety výnimočných náramkov Mabell od 6 €. Ak nakúpite nad 19 € máte poštovné zadarmo 🙂